Naše výsledky 2015

2015 Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absol./ poč. startujících
Katka ZBL Silvestrovský běh Havlovice 11 km 31.12. běh Z do 29 1 2
Ondra ZBL Silvestrovský běh Havlovice 11 km 31.12. běh M do 39 4  
Martin ZBL Silvestrovský běh Havlovice 11 km 31.12. běh M do 39    
Luboš ZBL Silvestrovský běh Havlovice 11 km 31.12. běh M 60+ 2  
Katka Štěpánská trojka N.M.n.M. 3 km 26.12. běh     16/24
Martin Štěpánská trojka N.M.n.M. 3 km 26.12. běh     7/24
Luboš Štěpánská trojka N.M.n.M. 3 km 26.12. běh     9/24
Katka ZBL Mikulášský běh Úpice 5 km  5.12. běh Z do 29 2/6  
Luboš ZBL Mikulášský běh Úpice 5 km  5.12. běh M 60+ 2/12  
Ondra ZBL Mikulášský běh Úpice 5 km  5.12. běh M do 39 2/16  
Martin ZBL Mikulášský běh Úpice 5 km  5.12. běh M do 39 11/16  
Ondra Adrkros 7.11. Adržbach běh   20/132  
Martin Adrkros 7.11. Adržbach běh   20/132  
Petr 58. ročník běhu Hronov – Náchod 9 km 24.10. běh MB 20/132 93/767
Martin 58. ročník běhu Hronov – Náchod 9 km 24.10. běh MB 27/132 124/767
Luboš 58. ročník běhu Hronov – Náchod 9 km 24.10. běh MD 11/40 144/767
Ondra Borský kros 11.10. běh     3
Petr Stalak dvouhodinovka dvojic 3.10. R.n.K. MTB   1 1
Petr Žacléřský 70 záv. tříčlenných družstev 53 km 28.9. MTB družstva 2  
Ondra Žacléřský 70 záv. tříčlenných družstev 53 km 28.9. MTB družstva 2  
Martin Žacléřský 70 záv. tříčlenných družstev 53 km 28.9. MTB M30 9  
Petr Memoriál Oldřicha Máchy 20.9. Josefov MTB masters I. 12  
Radek Memoriál Oldřicha Máchy 20.9. Josefov MTB masters II. 5  
Martin Memoriál Oldřicha Máchy 20.9. Josefov MTB příchozí 8  
Ondra X-duatlon Walbrzych 19.9. duatlon     1
Petr Grand Prix Královéhradeckého kraje 19.9. silnice muži 30-39 21 63
Vláďa Specialized Rallye Sudety 2015 MTB maraton muži 30-39 135/217 322/552
Ondra 50.Velká cena Hradce Králové 10.9. kritérium silnič.     dojel
Luboš ¨Dobrušský pohar 2015 celkové umístění kolo veterani III 1  
Petr ¨Dobrušský pohar 2015 celkové umístění kolo Masters 5  
Ondra ¨Dobrušský pohar 2015 celkové umístění kolo Masters 6  
Luboš
DP 12. finálový závod ulicemi Dobrušky 6.9.
MTB veterani III 1/3  
Radek
DP 12. finálový závod ulicemi Dobrušky 6.9.
MTB veterani I 2/7  
Petr
DP 12. finálový závod ulicemi Dobrušky 6.9.
MTB Masters 3/11  
Ondra
DP 12. finálový závod ulicemi Dobrušky 6.9.
MTB Masters 4/11  
Radek Středeční pohár 2015 - Pálenka 2.9. MTB Msters II. 6  
Petr Středeční pohár 2015 - Pálenka 2.9. MTB Masters 12  
Jirka Středeční pohár 2015 - Pálenka 2.9. MTB Masters   nedojel
Martin Středeční pohár 2015 - Pálenka 2.9. MTB Masters   nedojel
Petr Hradecký pohar RM 2015 celkové pořadí MTB Muži 18-39 12  
Petr Hradecký pohar RM 10 závod 2.9. MTB Muži 18-39 18  
Ondra La Sportiva Cross 30.8. běh     18
Martin La Sportiva Cross 30.8. běh     106
Petr Memoriál Míly Holcmana 2015 celkové pořadí triatlon Masters 3  
Ondra Memoriál Míly Holcmana 2015 celkové pořadí triatlon Masters 6  
Petr X Duatlon Běstviny 29.8. duatlon Masters 3  
Ondra X Duatlon Běstviny 29.8. duatlon Masters 2 3/22
Luboš DP silniční závod na 62 km 23.8. Dobruška silnice veterani III 1/6  
Petr DP silniční závod na 62 km 23.8. Dobruška silnice Masters 12/26  
Ondra DP silniční závod na 62 km 23.8. Dobruška silnice Masters 15/26  
Ondra Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MB 7/81 16/188
Jirka Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MB 11/81 24/188
Tomáš Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MA   12/57 31/188
Luboš Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MB 1/7 40/188
Petr Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MB 20/81 41/188
Radek Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MB 22/81 45/188
Vlaďa Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MB 25/81 53/188
Martin Okolo Broumova 1/2 maraton 22.8. 63 km MTB maraton MB 35/81 75/188
Petr SP Triatlon Trutnov Dolce triatlon Muži B 4/16 18810
Ondra Triatlon Meziměstí-Mieroszow triatlon Muži    1
Petr II.Krakonošův cyklomaraton ,140km, 1.8. silnice Muži 30 24/100 50/300
Ondra SP Horokolo Hvězda MTB Muži B 4/8 45139
Petr DP silniční okruhy Kounov 26.7.  silnice Masters 8/19  
Ondra DP silniční okruhy Kounov 26.7.  silnice Masters 10/19  
Luboš DP silniční okruhy Kounov 26.7.  silnice veterani III 2/8  
Radek MTB MČR železničářů 25.7 MTB Muži C 3  
Petr Hradecký pohar RM 8 závod 21.7. MTB Muži 18-39 13/41  
Petr Rykot 2015 terenní triatlon 18.7. triatlon Muži B   nedojel
Ondra SP Hlavňovský triatlon 15.7. triatlon Muži B 3/10  
Petr SP Hlavňovský triatlon 15.7. triatlon Muži B 6/10  
Petr DP silniční časovka na Prazovu boudu 12.7. silniční časovka Masters 7/15  
Ondra DP silniční časovka na Prazovu boudu 12.7. silniční časovka Masters 8/15  
Luboš DP silniční časovka na Prazovu boudu 12.7. silniční časovka veterani III 2/8  
Ondra Běh na Hvězdu běh Muži   26
Ondra X-duatlon Jestřebí hory 8.7. MTB duatlon Muži B 2/5  
Luboš DP silniční závod Kvasiny-Luisino 28.6. na 75 km silnice veterani III 2/6  
Petr DP silniční závod Kvasiny-Luisino 28.6. na 75 km silnice Masters 15/25  
Ondra Triatlon Opočno 24.6. 0,7/26/6 km triatlon Muži B 4/14 7
Petr Triatlon Opočno 24.6. 0,7/26/6 km triatlon Muži B 7/14  
Ondra SP Polické okruhy 17.6. na 40 km silnice Muži B 8/13  
Petr SP Polické okruhy 17.6. na 40 km silnice Muži B 9/13  
Petr Hradecký pohar RM 6 závod 16.6. MTB Muži 18-39 12/37  
Ondra Cyklomaraton Česká Třebová 14.6. na 65 km MTB M 30   15
Luboš DP MTB Kounov 14.6. na 20 km MTB veterani III 1/3 42430
Petr DP MTB Kounov 14.6. na 25 km MTB Masters 3/6 42280
Ondra Běh Emericha Ratha na 10 km 13.6. přespolní muži   3
Luboš DP silniční závod Semechnice 7.6. na 60/90 km silnice veterani III 2/6  
Petr DP silniční závod Semechnice 7.6. na 60/90 km silnice Masters 3/18 46113
Petr SP Teplický okruh 3.6. na 40 km silnice Muži B 8/17  
Ondra SP Teplický okruh 3.6. na 40 km silnice Muži B 9/17  
Petr Hradecký pohar RM 5 závod 2.6. MTB Muži 18-39 9/36  
Ondra Hradecký cyklomaraton 31.5. na 60 km MTB M 30-39   34
Martin KPŽ Jestřebí hory 30.5. na 56 km MTB M 30-39 77/109 244
Luboš DP časovka Solnice-Luisino údolí silniční časovka veterani III 4/8 31/65
Petr DP časovka Solnice-Luisino údolí silniční časovka Masters 4/15 23863
Ondra DP časovka Solnice-Luisino údolí silniční časovka Masters 8/15 23986
Petr Hradecký pohar RM 4 závod MTB Muži 18-39 14/37  
Luboš DP XC Mělčany MTB veterani III 1/5  
Petr DP XC Mělčany MTB Masters 5/15 45078
Ondra DP XC Mělčany MTB Masters 6/15 45108
Petr X-duatlon Pálenka MTB duatlon Muži B 6/10 44409
Martin X-duatlon Pálenka MTB duatlon Muži B 7/10 44470
Luboš Stalak BIKE CUP MTB veterani III 1/8 15615
Petr Hradecký pohar RM 3 závod MTB Muži 18-39 18/45  
Petr Stalak BIKE CUP MTB Masters 7/18 15/31
Ondra Stalak BIKE CUP MTB Masters 12/18 22/31
Petr Vrchařská liga Hrádeček vrch. silnice Muži B 6/11 15311
Ondra Ratibořický MTB maraton MTB maraton M 30 20/151 42/467
Jirka Ratibořický MTB maraton MTB maraton M 30 22/151 49/467
Petr Ratibořický MTB maraton MTB maraton M 30 27/151 65/467
Martin Ratibořický MTB maraton MTB maraton M 30 50/151 153/467
Petr Memorial MH duatlon Pohoří duatlon Muži B 4/12 13363
Petr Hradecký pohar RM 1 závod MTB Muži 18-39 26/62  
Petr DP časovka Pohoří silniční časovka Masters 10/18  
Ondra DP časovka Pohoří silniční časovka Masters 7/18  
Luboš DP časovka Pohoří silniční časovka veterani III 1/10  
Petr Vrchařská liga Náchod-Dobrošov vrch. silnice Muži B 10/15  
Petr ZBL Úpická desítka  - 1.3. Silniční běh M do 39 19/26  
Radek ZBL Ratibořickým údolím  - 21.1. Silniční běh M do 49 7/17  
Petr ZBL Ratibořickým údolím  - 21.1. Silniční běh M do 39 8/13  
Martin ZBL Rtyňské okruhy - Zimní Běžecká Liga - 14.1. Silniční běh M do 39 11/14  
Petr ZBL Rtyňské okruhy - Zimní Běžecká Liga - 14.1. Silniční běh M do 39 9/14  
           
  Počet závodů za 2015        
Petr 41        
Ondra 30        
Luboš 16        
Martin 14        
Radek 5        
Jirka 3        
Tomáš 1        
Vláďa 2        
Katka 3        
celkem 115        

 

TOPlist