Naše výsledky 2016

Ondra Penc - závody 2016

Závod Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Běh sídlištěm-ZBL Silniční běh  M 18-39 2/16  
Běh Ratibořickým údolím- ZBL Silniční běh  M 18-39 3/11  
Běh přes Vartu - ZBL  běh  M 18-39 2/12  
Běh Malými Svatoňovicemi  - ZBL Silniční běh  M 18-39 1/15  
Úpická desítka Silniční běh  M 18-39 6/27  
Bieg Jeza Přespolní běh M 30-39 1/?  
Běh Emericha Ratha Přespolní běh M 30-39 2/11  
X trail Krkonoše horský běha 28km M 30-39   8/84
LaSportiva Cross Přespolní běh M 30-39   15/315
Waligora Run Cross Horský běha 53km M 30-39   2/82
Běh na Hejšovinu běh do vrchu M 30-39 6/20  
Běh na Špičák běh do vrchu M 30-39 5/?  
Běh na Kraví horu běh do vrchu M 30-39   3/21
Běh Dlouhými Záhony Přespolní běh M 18-39 7/20  
Zimní běžecká liga -celkové pořadí   M 18-39 1  
Triatlon, Duatlon        
X duatlon Pálenka  Duatlon M 30-39 1/3  
X duatlon Jestřebí hory Duatlon M 30-39 2/3 3/24
x duatlon Běstviny Duatlon M 30-39 2/3  
Triatlon Opočno Triatlon M 30-39 2/7  
Říčkovský Golem Triatlon M 30-39   9/86
Hlavňovský triatlon Triatlon M 30-39 2/6  
Memoriál Míly Holcmana celkové pořadí   M 30-39 2  
Cyklistika        
Ratibořický maraton MTB M 30-39   52/378
Adršpašské kritérium silnice M 30-39 ? ?
Polické okruhy silnice M 30-39 ? ?
PSMTB Gluszyca  MTB M 30-39   31/127
PSMTB Jodlownik MTB M 30-39   15/42
PSMTB Walim MTB M 30-39   12/43
PSMTB Srebrna Gora MTB M 30-39   17/98
Krakonošův cyklomaraton silnice M 30-39   150/366
Horokolo Žaltman MTB M 30-39   13/32
Žacléřská 70 MTB M 30-39   35/101
PSMTB celkové pořadí MTB     6

 

Jiří Kubec - závody 2016
Závod Disciplína Kategorie Umístění celk./ umístění v kat.
ORLICKÝ MARATON, 22,5 km volně     18/9
Bežky Polsko 20KM skate                                                              6
RATIBOŘICKÝ MARATON     42/22
BIKE CUP STOLOVÉ HORY     30/15
GENERALI SPORT BART BIKEMARATON     24/14
JIČÍNSKÁ 50     55/21
LESÁK CUP     5/5
OKOLO BROUMOVA     9/3
RALLYE SUDETY     40/24
MEMORIÁL OLDŘICHA MÁCHY     8
ŽACLÉŘSKÁ 70     27/9
STŘEDEČNÍ POHÁR     8

 

Vláďa Grusman - závody 2016
Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Cyklistika        
Okolo Broumova 2016, 20.08.2016 1/2 maraton MTB Muži 35 - 49 let 24/83 48/163
Specialized Rallye Sudety 2016, 10.09.2016 MTB 113 km Muži 30 - 39 let 114/241 278/602
ISOMA 1000 MILES Adventure 2016, 3.7.2016 MTB 1000 mil     46/69
         

 

Maršíková Kateřina - závody 2016
Závod Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Běh přes Vartu - ZBL Silniční běh  Z34 1/2  
Havlovice - ZBL Silniční běh  Z34 1/2  
Rtyně - ZBL Silniční běh  Z34 1/2  
Svatoňovice - ZBL Silniční běh  Z34 1/2  
Úpice Silniční běh 10000 m Z34 2/4  
ZBL celkově   Z34 1/7  
Běh Babiččiným údolím Přespolní běh Z 5/126 50/276
Kolín 1/2 maraton Silniční běh Z39 2/10 62/151
Běh přes Vlčí jámu Přespolní běh Z 1/29 3/43
Runtour Hradec Králové Silniční běh 10000 m Z39 7/147 73/552
Runtour Olomouc Silniční běh 10000 m Z39 4/135 65/506
Chábory Přespolní běh Z20-34 1/5 6/43
Běh Dobruškou Silniční běh 10000 m Z35 2/4 18/42
Cena Metuje Silniční běh 10000 m Z 6/ 11 41/74
Hronov Náchod  Silniční běh 10000 m Z34 14/97 170/598
Týnišťská 10 Přespolní běh 10000m  Z34 4/16 95/217
 Duatlon        
Mistrovství republiky Žamberk Duatlon Z24+ 4/7 8/19; 102/134

 

Martin Laštůvka - závody 2016
Závod Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Úpice-ZBL Silniční běh  M do 39 5/8  
Běh přez Vartu - ZBL Silniční běh  M do 39 7/12  
Havlovice - ZBL Silniční běh  M do 39 9/11  
Rtyně - ZBL Silniční běh  M do 39 7/16  
Svatoňovice - ZBL Silniční běh  M do 39 7/15  
Úpice Silniční běh 10000 m M do 39 21/27  
ZBL celkově   M do 39 6/34  
Běh Babiččiným údolím Přespolní běh Muži 36/150 40/278
Novoroční běh Červený Kostelec silniční běh 11500m M do 40   25/60
Dobruška  městský běh M 30-39 5/12  
Běh na Žaltman běh do vrchu MB 35-44let   20/45
Běh pro Hospic Červený Kostelec Přespolní běh 10km muži   20/76
Běh na Ruprechtický špičák běh do vrchu MB 35-44let   25/39
Hronov Náchod - 22.10.2016 Silniční běh 10000 m MB 35-44let 37/115 136/603
Koloběžka        
Petrovické zatáčky  koloběh 16km muži   9/11
Lesák CUP koloběh 20km muži   3/5
Rallye Sudety koloběh 60km SMK 4/7 239/313
Cyklistika        
Ratibořický maraton MTB maraton M30 114/381  
Bike Cup Stolové Hory MTB maraton M 30-39 1 5/39
Kolo pro život Mladá Boleslav MTB maraton M nad 60 89/232 327/883
Cyklo Maštale  - zlomená klíční kost a nos MTB maraton M 30-39    
         

 

Luboš Doležal - závody 2016
Závod Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Úpice-ZBL Silniční běh  M nad 60 2/12  
Běh přez Vartu - ZBL Silniční běh  M nad 60 1/10  
Havlovice - ZBL Silniční běh  M nad 60 2/13  
Rtyně - ZBL Silniční běh  M nad 60 3/14  
Svatoňovice - ZBL Silniční běh  M nad 60 3/8  
Úpice Silniční běh 10000 m M nad 60 2/16  
ZBL celkově   M nad 60 2/10  
Běh Babiččiným údolím Přespolní běh Muži 31/150 34/278
Josefov Přespolní běh M nad 60 2/6 21/42
Chábory Přespolní běh M nad 60 3/22  
Cena Metuje Silniční běh 10000 m M 55-65 3/7 28/74
Hronov Náchod - 25.10.2015 Silniční běh 10000 m M 55/65 3/26 123/603
Triatlon, Duatlon        
Triatlon Opočno Triatlon M nad 60 1/3 12/41
XDUA Běstviny Terenní duatlon M nad 60 1/2  
Středeční pohár celkově   M nad 60 2/3  
Mistrovství republiky Žamberk Duatlon M nad 60 1/7 57/115
Cyklistika        
Author Český Ráj MTB MTB maraton M nad 60 5/48 137/948
Bike Cup Stolové Hory MTB maraton M nad 60 1 79/122
Semechnice Časovka  Silnice časovka M nad 60 2/6  
Maraton Ústí nad Orlicí MTB maraton M nad 60 2/7 74/948
Cyklomaraton Česká Třebová MTB maraton M nad 60 2/5 38/112
Kounovské okruhy - Dobrušský Pohár  Silnice  M nad 60 2/9  
Memoriál O Máchy MTB M nad 60 2  
Luisino údolí  Silnice časovka M nad 60 3/9  
Dobrušský Pohár celkově MTB,Silnice M nad 60 5  
         
         
         

 

Petr Červený - závody 2016
Závod Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Cyklistika        
Stalak dvojhodinovka dvojic Petr/ Ela MTB smíšené 2/2  
Josefov MTB 19. ročník Memoriál Oldřicha Máchy MTB příchozí 9/21  
Dobrušský pohár: MTB Mělčany MTB M 30- 39 5/11  
Dobrušský pohár: silniční časovka Semechnice Silnice- časovka M 30- 39 6/9  
STALAK MTB BIKE CUP MTB M 30- 39 12/18  
Ratibořický maratón MTB maraton M 30- 39   126

 

TOPlist