Výsledky 2014

SEČTENO a PODTRŽENO

Naše dresy a naše úsilí bylo možné vidět ve skoro 160 závodech.

 

Luboš Doležal-závody 2014
Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Rtyňské okruhy - Zimní Běžecká Liga - 15.1.2014 Silniční běh M nad 60 2/11  
Ratibořickým údolím - ZBL - 22.1.2014 Silniční běh M nad 60 1/10  
Přez Vartu - ZBL - 5.2.2014 Přespolní běh M nad 60 2/10  
Svatoňovice - ZBL - 12.2.2014 Silniční běh M nad 60 2/9  
Zimní Běžecká Liga celkově   M nad 60 2/10  
Úpická desítka - 2.3.2014 Silniční běh 10 km M nad 60 2/12 48/131
Nové Město n/M - 12.1.2014 Dráha 3 km     4/11
Nové Město n/M - 12.3.2014 Dráha 5 km     7/12
Půlmaraton Kolín - 13.4.2014 Půlmaraton M nad 60 1/8 39/87
Mem. V. Stránského Č.Čermná - 8.5.2014 Přespolní běh 10 km M 55/69 7/14 15/49
Hronov Náchod - 25.10.2014 Silniční běh 8850 m M 55/65 6/32 130/668
Týnišťská desítka - 28.10.2014 Silniční běh 10 km M 55/65 5/21 73/248
Triatlon-Duatlon        
Pohoří - Středeční pohár - 16.4.2014 Duatlon M nad 60 1/2 13/36
Pálenka - SP -14.5.2014 Terenní duatlon M nad 60 1/2 20/69
Opočno - Krajský přebor + SP - 18.6.2014  Duatlon M nad 60 1/2 15/60
Hlavňov - SP - 16.7.2014 Terenní triatlon M nad 60 1/3 9/30
Trutnov - SP - 6.8.2014 Terenní triatlon M nad 60 1/2 18/71
Běstviny - SP - 30.8.2014 Terenní duatlon M nad 60 1/2 9/19
Středeční pohár celkově   M nad 60 1/4  
Žamberk - Mistrovství ČR - 20.9.2014 Duatlon M nad 60 2/6 50/121
Cyklistika        
Stalak Mařenka - 26.4.2014 MTB M nad 60 1/7 13/51
Ratibořický maraton - 27.4.2014 MTB maraton M nad 60 3/23 103/518
Chlum - Dobrušský Pohár - 18.6.2014 MTB M nad 60 2/4  
Kounov - Dobrušský Pohár - 22.6.2014  MTB M nad 60 1/5  
Česká Třebová MTB maraton M nad 60 1/5 33/62
Kounovské okruhy - Dobrušský Pohár - 13.7.2014 Silnice  M nad 60 3/9  
Hlinecký Hřebec - 26.7.2014 MTB maraton M nad 60 1/3 18/29
Pálenka - Středeční pohár - 3.9.2014 MTB M nad 50 5/7  
Dobruška - Dobrušský Pohár -7.9.2014 MTB M nad 60 2/4  
Dobrušský Pohár celkově MTB,Silnice M nad 60 5/17  
Červený Kostelec - SP -10.9.2014 MTB M nad 50 6/8  
Bohdašín - SP - 17.9.2014 MTB M nad 50 6/6  
Police - SP - 1.10.2014 MTB M nad 50 5/5  
Adršpach - SP - 8.10.2014 MTB M nad 50 4/4  
Trutnov - SP - 15.10.2014 MTB M nad 50 4/4  
Středeční pohár celkově MTB M nad 50 5/8  

 

 

Petr Červený-závody 2014

Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
SP Kraví hora 29.10.   Přespolní do vrchu Muži B 8/10 16/27
SP BOR I 5.11. Přespolní do vrchu Muži B 11/13 20/35
SP BOR II 13.11. Přespolní do vrchu Muži B 12/14 20/33
SP Hvězda 19.11. Přespolní do vrchu Muži B 12/16 17/34
SP Bišík Přespolní do vrchu Muži B   nebodované
SP celkové Přespolní do vrchu Muži B 12/18  
Běh pro hospis 4.10. Přespolní 10 km Muži     20/105
Velká cena Metuje 11.10. silnice 10 km Muži B 10/22 30/98
Hronov Náchod - 25.10.2014 Silniční běh 8850 m Muži B 21/107 109/668
Triatlon-Duatlon        
Pohoří - Středeční pohár - 16.4.2014 Duatlon Muži B 6/11 15/36
Trutnov - SP - 6.8.2014 Terenní triatlon M nad 60 6/20 13/71
Běstviny - SP - 30.8.2014 Terenní duatlon M nad 60 2/7 4/19
Středeční pohár celkově   M nad 60 9/12  
Koloběh VII 18.10. kolo/běh     8/14
Cyklistika        
Ratibořický maraton - 27.4.2014 MTB maraton 48 km M 30 31/160 73/518
Rampušák 21.6. Silnice 130 km M 30 58/93 89/209
Krkonožský cyklomaraton 2.8. silnice 130 km M 30 48/109 118/300
mOM Josefov 14.9. MTB 20 km   Masters I 5/8 12/22
DP časovka Půlice-Pohoří 14.4. Silnice 10 km Masters 9.18  
DP XC Běstviny 26.4. MTB 30 km Masters nedojel  
DP časovka Semechnice 11.5. Silnice 21 km Masters 9/14  
DP Mělčany 18.5. MTB 25 km Masters 7/11  
DP časovka Kvasiny 24.5. Silnice 20 km Masters 7/19  
DP silniční hromadný Dobruška-Masaryčka 15.6. Silnice 23 km Masters 5/19  
DP Kounov okruhy 22.6. MTB 20 km Masters 10/13  
DP silniční hromadný Olešnice-Šerlich-Bart 29.6. Silnice 86 km Masters 9/23  
DP časovka Dobruška-Prázova bouda 3.8. Silnice 13 km Masters 6/17  
DP silniční okruhy Polom 24.8. Silnice 60 km Masters 7/11  
Dobruška - Dobrušský Pohár -7.9.2014 MTB 32 km Masters 9/18  
Dobrušský Pohár celkově MTB,Silnice Masters 7/64  
Vrchařská liga Náchod-Dobrošov Silnice  Muži B 3/12  
Vrchařská liga Malé Svatoňovice-Odolov Silnice  Muži B 7/12  
Vrchařská liga Hrádeček Silnice  Muži B 8/16  
Vrchařská liga Benecko Silnice  Muži B 7/13  
Vrchařská liga celkově Silnice  Muži B 5/25  
Bohdašín - SP - 17.9.2014 MTB Masters I 9/17  
Police - SP - 1.10.2014 MTB Masters I 14/16  
Adršpach - SP - 8.10.2014 MTB Masters I 13/15  
Středeční pohár celkově MTB Masters I 15/31  
RM HK 1.5. MTB Muži 16/41  
RM HK 13.5. MTB Muži 14/34  
RM HK 10.6. MTB Muži 15/46  
RM HK 9.9. MTB Muži 10/28  
RM Hradecký pohár celkově MTB Muži 31/98  

 

Vláďa Grusman - závody 2014
Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Cyklistika        
Okolo Broumova 4. ročník, 23.08.2014 1/2 maraton MTB Muži 35 - 49 let 18/54 43/151

 

 

Roman Palguta-závody 2014

Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Úpická desítka - 2.3.2014 Silniční běh do 39 let 13/26  
Forest Night Run - 12.9.2014 Přespolní běh 17 km do 39 let 5/61 5/92
Triatlon-Duatlon        
Pohoří - SP - 16.4.2014 Duatlon Muži B 3/11 6/38
Břehy u Přelouče -1.5.2014 Duatlon Muži 20-39 20/48  
Pálenka - SP -14.5.2014 Terenní triatlon Muži B 5/9 9/31
Opočno - Krajský přebor + SP - 18.6.2014  Triatlon Muži B 3/12 8/60
Hlavňov - SP - 16.7.2014 Terenní triatlon Muži B 2/11 3/31
Říčkovský Golem - 19.7.2014 Triatlon M2 19/71 24/137
Žamberk - Mistrovství ČR - 20.9.2014 Duatlon Muži 19-39 21/59 33/136
Celkové pořadí-Pohár KHK Tri+Dua Triatlon,Duatlon Muži B 2/20  
Cyklistika        
Pulice -Dobrušský Pohár -13.4.2014 Silnice Masters 4/18 9/74
Kol-Ja - 20.4.2014 Silnice Muži E 18/50 60/213
Stalak Mařenka - 26.4.2014 MTB Masters 9/25  
Vrchlabí-Krajský přebor + SP 8.5.2014 Silnice Muži B 2/13 7/59
Semechnice - Dobrušský Pohár - 11.5.2014 Silnice Masters 3/14 6/59
Chlum - Dobrušský Pohár - 18.5.2014 MTB Masters 3/11  
Stárkov - SP -21.5.2014 Silnice Muži B 4/9 5/40
Kvasiny - Dobrušský Pohár - 24.5.2014  Silnice Masters 1/19 2/73
Teplický okruh- SP - 4.6.2014 Silnice Muži B 5/18 10/38
Masaryčka- Dobrušský pohár - 15.6.2014 Silnice Masters 4/19 5/70
Olešnice - Dobrušský pohár - 29.6.2014 Silnice Masters 5/23 8/64
Broumov- SP- 9.7.2014 Silnice  Muži B 4/7 6/18
Kounovské okruhy - Dobrušský Pohár - 13.7.2014 Silnice Masters 8/22  
Polomské okruhy - Dobrušský pohár -24.8.2014 Silnice Masters 6/11  
Moravský bikemaraton MTB Muži 19-39 1/50 19/302
Dobruška - Dobrušský Pohár -7.9.2014 MTB Masters 6/18  
Dobrušský Pohár celkově Silnice,MTB Masters 3/64  

 

Tomáš Hladík-závody 2014
Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Cyklistika        
Bikemaraton Walzbrych MTB  M2 32/92 103/448
Okolo Broumova 4 ročník MTB  Muži do 34 let 24/49 54/151

 

 

Martin Laštůvka-závody 2014
Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Novoroční běh Červený Kostelec Horní 4.1.2014 Silniční běh M do 40 19/22 49/75
Rtyňské okruhy - Zimní Běžecká Liga - 15.1.2014 Silniční běh M do 39 12/13  
Ratibořickým údolím - ZBL - 22.1.2014 Silniční běh M do 39 12/13  
Přez Vartu - ZBL - 5.2.2014 Přespolní běh M do 39 9/13  
Svatoňovice - ZBL - 12.2.2014 Silniční běh M do 39 4/11  
Zimní Běžecká Liga celkově   M do 39 10/10  
Běh pro Hospic Červený Kostelec,10km,4.10.2014 Přespolní běh     26/79
Cena Metuje 10km, 11.10.2014 Silniční běh   50/98
Cyklistika        
Ratibořický maraton - 27.4.2014 MTB maraton M30 39/159 90/518
Kolo pro život - Jestřebí hory 58 km, 24.5.2014 MTB maraton M30 24/115 78/360
Kolo pro život - Vrchlabí Špindl Tour 50 km, 28.6.2014 MTB maraton M30 134/158 379/472
Bemaniax Novopacký maraton,34km,13.9.2014 MTB maraton M18-35 4/22 5/57
Pálenka - Středeční pohár - 3.9.2014 MTB Masters I 14/20  
Bohdašín - SP - 17.9.2014 MTB Masters I 13/17  
Police - SP - 1.10.2014 MTB Masters I 12/16  
Adršpach - SP - 8.10.2014 MTB Masters I 12/15  
Celkově SP  MTB Masters I 13/33  

 

 

 

 

Ondra Penc
Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Gorski polmaraton Jedlina Zdroj 25.5.2014 23 km M 30 1/184 5/487
Bieg Mieszka i Dabrawy 11km M 30 2/17 5/89
Běh na Hvězdu 12.7.2014 9 km M 19-39 9/31  
LaSportiva cross 31.8.2014 11km     20/322
Běh Broumovskými stěnami 25 km M 19-39 25/46 2/90
Borský kros 12.10.2014 10 km  M 19-39 4/23 4/37
Běh okolo Ostaše 19.10.2014  12,5km M 19-39 7/27  
Běh na Špičák 22.10.2014 5 km M 30 4/12 4/26
Běh na Kraví horu 29.10.2014 3 km M 30 3/10 4/27
Ádrkros 1.11.2014 10 km     13/516
Běh na Bor 5.11.2014 3 km M 30 3/13 4/35
Běh na Hvězdu 19.11.2014 4,3km M 30 2/16 2/34
Běh na Bišík 26.11.2014 3,2 km M 30 6/17 9/35
         
Triatlon-Duatlon        
Duatlon Pohoří 16.4.2014   M 30 2/11  
X Duatlon Pálenka 14.5.2014   M 30 4/9  
Triatlon Opočno 18.6.2014   M 30 2/12 Mistr HK!
X Triatlon Hlavňov 16.7.2014   M 30 3/11  
Říčkovský golem triatlon     16/126
Krkonošman 26.7.2014 poloviční ironman     11/53
X triatlon Trutnov 6.8.2014   M 30 3/20  
X duatlon Běstviny 30.8.2014   M 30 1/7  
Memoriál Míli Holcmana celkové pořadí    1/20  
Cyklistika        
VL Náchod-Dobrošov 9.4.2014 časovka do vrchu M 30 4/14  
VL Svatoňovice-Odolov 23.4.2014 časovka do vrchu M 30 4/12  
VL Vlčice-Hrádeček 30.4.2014 časovka do vrchu M 30 5/15  
VL Vrchlabí Benecko 8.5.2014 časovka do vrchu M 30 6/13  
VL Starkov-Krkavčina 21.5.2014 časovka do vrchu M 30 6/9  
DP Kvasiny-Luisino údolí 24.5.2014 časovka do vrchu M 30 6/19  
MPV Teplický okruh 4.6.2014 silniční M 30 11/18 21/38
MPV Sněžné 11.6.2014 silniční M 30 6/12  
DP Dobruška-Šerlich 15.6.2014 silniční M 30 9/19  
Rampušák 21.6.2014 silniční 180km M 19-39 38/57 54/117
DP Olešnice 29.6.2014 silniční M 30 14/23  
DP Kounov 13.7.2014 silniční  M 30 13/22  
ČEZ Krakonošův cyklomaraton 2.8.2014 silniční 125km M 30 24/108 57/305
Velká cena HK 15.8.2014 silniční kritérium      23/?
Žacléřská 70 28.9.2014 MTB jednotlivci 48km     4/41
SP Adršpach 8.10.2014 XC M 30 11/15  

 

 

Radek Šatný závody 2014
Závod, datum Disciplína Kategorie Umístění v kat./ celkem v kat. Umístění absolut./ poč. startujících
Běhy        
Hronov Náchod - 25.10.2014 Silniční běh 8850 m Muži B 14/107 70/668
Triatlon-Duatlon        
Memoriál Míly Holcmana -Opočno Triatlon Muži B 3/10  
Chlumecký Tritlonek Triatlon železničáři M 1/cca20 1/cca80
Cyklistika        
DP časovka Pulice silnice veteráni 1 3/11  
DP Stalak bike MTB veteráni 1 6/10  
DP časovka Semechlenice silnice veteráni 1 2/9  
 DP Mělčany MTB veteráni 1 3/8  
DP časovka Kvasiny Luisino Údolí silnice veteráni 1 8.15  
DP Kounov MTB veteráni 1 3/8  
DP Kounov Zlatý potok silnice veteráni 1 5/18  
DP časovka Prázovka silnice veteráni 1 2/12  
DP Polom silnice veteráni 1 4/11  
Dobrušský pohár -celkově MTB/silnice veteráni 1 3/42  
Hradecký pohár 1. MTB  Masters 1 4/19  
Hradecký pohár 2. MTB Masters 1 3/20  
Hradecký pohár 3. MTB Masters 1 3/17  
Hradecký pohár 4. MTB Masters 1 2/14  
Hradecký pohár 5. MTB Masters 1 3/20  
Hradecký pohár 8. MTB Masters1 3/19  
Hradecký pohár 9. MTB Masters1 3/12  
Hradecký pohár 10. MTB Masters 1 3/18  
Hradecký pohár -celkově MTB Masters 1 3/42  
Vrchařská liga Náchod silnice Muži C 2/4  
Vrchařská liga Malé Svatoňovice silnice Muži C 2/6  
Vrchařská liga Benecko silnice Muži C 3/8  
Vrchařská liga Krkavčina silnice Muži C 2/6  
Vrchařská liga -celkově silnice Muži C 2/14  
Memoriál Přemy Víta silnice Muži C 2.11  
Středeční pohár -celkově MTB Masters 2 6.11  
SP Bohdašín MTB Masters 2 6.8  
SP Hronov MTB Masters 2 4.7  
SP Police MTB Masters 2 5/7  
SP Adršpach MTB Masters 2 4/9  
SP Trutnov MTB Masters 2 4/7 6/26
MČR železničářů časovka  silnice nad 40  3/26  

 

TOPlist